alt alt
alt
Biz Kimiz?

Baştan sona bir başarı hikayesi...

Bilgi ağını daha da genişletme amacıyla yeni bir yapılanma içerisinde bulunan ekip, sisteme her gün yenilikler ekleyerek, ziyaretçilere farklı bir dünya yaratmaktadır.

Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güleryüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen HİSAR BİLGİSAYAR olarak başarımızın sırrı müşterilerimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe ya tırımda sınır tanımayan firmamız, sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır. Hizmet verdiğimiz konularda çizgimizden ayrılmadan uzman kadromuz ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktayız. Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.

alt alt
alt

Misyonumuz

Misyonumuz bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici yazılım çözümleri yaratmak ve bunları müştelerimizin hizmetine sunmaktır.

Vizyonumuz

Küreselleşen ve küçülen dünyada; hem farklılaşan taleplere hem de büyüyen ihtiyaçlara, hızlı ve ekonomik fiyatlarla hizmet vermektir.